Tasuta tarne alates 20€


Tõotused, lubadused, kokkulepped ja hinge lepingud


Paljud inimesed hoiavad alateadlikult igasuguseid mineviku lubadusi. Mineviku all räägime siinkohal eelmiste elude ja praeguse elu minevikku. Need lubadused võivad olla antud kellegi teise poolt nagu: "Ma jään alati Sind armastama", "Ma olen alati Sinu jaoks olemas", "Ma ei jäta Sind kunagi" jne. Samuti on lubadused, mis on su enda poolt antud nagu: "Ma saan ise hakkama", "Ma ei andesta seda kunagi", "Ma ei lase tal kunagi minna" jne. Kõik need lubadused muudavad meid nõrgemaks. Samuti võivad sul olla eludevahelised hinge lepingud, mis hoiavad sind kinni. Eelmistes eludes antud lubadused seovad Hinged omavahel ka järgmistes eludes ning võivad praeguses elus olla äärmiselt sobimatud. Sellistel antud lubadustel on väga  suur mõju sinu praeguses elus. Paljudel meist on lubadused seotud vaesuse ja tsölibaadiga, mis praeguses elus võivad tekitada meie suhetes raskusi. Antud lubadused on vaja vabastada.


Harjutus: lubaduste tühistamine
Hoia leopardjaspist oma peos, hinga vaikselt ja ühtlaselt, keskendudes oma meelele. Kui sa oled lõdvestunud ja valmis, siis lausu valjult ja selgelt: "Ma tühistan  kõik oma selle  ja eelnevate elude lubadused, tõotused, kokkulepped ja hinge lepingud, mis enam mind ei teeni. Ma lasen end vabaks. Samuti lasen ma vabaks kõik need, kellele olen ma lubadusi andnud." Pane nüüd oma kristall käest ning plaksuta kõvasti, et tähistada nende lubaduste lõppemist. Tõuse püsti, trambi oma jalgadega vastu maad ning astu edasi vabana, jättes selja taha kõik vanad lubadused ja tõotused.

Lisaks leopardjaspisele aitavad meil lubadusi tühistada pietersiit tuntud ka kui tormikivi ja dumortjeriit. Võid teha nendega eelpool kirjeldatud harjutust või siis asetada nad lihtsalt oma soma või eelmise elu tšakrale. Soma tšakra asub kolmanda silma kohal juuste piiril. Eelmise elu tšakrad on aga luuline kõrgendik kõrvade taga. Algab kolme sõrmelaiuse juurest kõrvade tagant ja jätkub kuni õõnsuseni kuklas. Mina olen asetanudki kristalli kukla õõnsusesse, kui töötan eelmiste eludega.