Tasuta tarne alates 20€


Ametriini ja ametüstiga hõbekaelakee (925)


Epood > Kristallkaelakeed >Ametriini ja ametüstiga hõbekaelakee (925)
Kaelakee kaalub 92 grammi ning pikkus on 45 cm. Kaelakee kivikesed on fassetitud.

Ametriin kombineerib võimsalt ametüsti ja tsitriini, mille mõju on kiire ja aktiivne ning on kauslik pikaajalise haiguse korral. Ametriin seob füüsilise maailma kõrgema teadvusega. Kivi kaitseb ning leevendab psüühilisi ründeid, vabastab stressit ja pingetest ning rahustab meelt. Ametriin avab kolmanda silma, ühendab naiseliku ja meheliku energia. Psühholoogiliset aitab ametriin teistega sobimist ning nende võtmist sellistena, nagu nad on. Ametriin on ülimalt energiarikas kivi, stimuleerib loovust ning aitab saavutada kontrolli oma elu üle. Mentaalselt toob ametriin selgust, harmoniseerib taju ja teadvust, aidates asju läbi mõelda, julgustades uurima kõiki võimalusi ning tuues loovaid lahendusi, viies intellekti igapäevaelust kaugemale ning ühendades kõrgema teadlikkusega. Emotsionaalset vabastab ametriin blokkidest, kaasa arvatud negatiivsetest programmidest, kergendades ümberkujunemist, edendades optimismi ja heaolu. Ametriin tungib asjade põhjani, selle võimsad puhastavad omadused hajutavad aurast negatiivsust ja kehast mürke.
 
Suurepärase verepuhastajana ja energiaandjana taastab füüsilise keha ja tugevdab immuunsüsteemi, stabiliseerib DNAd ning aitab kehal hapnikku omastada. Ametriin ravib krooniliset väsimust, kõrvetisi, depressiooni, maohäireid ja –haavandeid, külmetust ning köha.
 
Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi. Ametüst on kõrge vaimse vibratsiooniga. See kaitseb psüühiliste rünnete eest, muutes ründe energia armastuseks. Ametüstil on tugev tervistav ja puhastav vägi ja see tõstab vaimset teadlikkust. See saab jagu igat liiki sõltuvustest ja blokkidest. Ametüst on erakordselt kasulik meelele, rahustades või stimuleerides vastavalt vajadusele. Kivi kergendab otsuste tegemise protsessi. Sellest on kasu, kui unetus on tingitud ülemäära aktiivsest meelest ning ta kaitseb korduvate halbade unenägude eest. Ametüst tasakaalustab nii liigset elevust kui ka norusolekut. Ta hajutab viha, raevu, hirmu ja ärevust. Leevendades kurbust ja leina, aitab see leppida kaotusega. Ametüst on üks kõige vaimsemaid kive, mis edendab jumalikku armastust, andes võime taibata selle tõelist olemust, ja ärgitades isetust ning vaimset tarkust. Kivi äratab intuitsiooni ja suurendab psüühilisi andeid. Ta on oivaline meditatsiooni- ja kristallilt ennustamise kivi. Voodisse paigutatud ametüst kergendab kehaväliste kogemuste omandamist ja toob kaasa intuitiivseid unenägusid.
 
Ametüst ergutab hormoonide tootmist ja viib kooskõlla endokriinsüsteemi ning ainevahetuse. Ta tugevdab eritusorganeid ning immuunsüsteemi. Ametüst on suurepärane verepuhastaja ning leevendab peavalu ja vabastab pingest. Kivi vähendab siniseid plekke, vigastusi ja turseid ning ravib kõrvahaigusi. Ta tervendab kopsu- ja hingamisteede haiguseid, nahka, rakuhälbeid ja seedekulgla haigusi. Ametüst on kasulik soolestikule, sest reguleerib sealset floorat, eemaldab parasiite ja soodustab vee taasimendumist. Kivi ravitseb unetust ja toob rahuliku une. Ametüsti on eriti kasulik kanda kurgu või südame piirkonnas.
 

Tootevalikud:
Nimetus Hind
Ametriini ja ametüstiga hõbekaelakee (925) 56.60 EUR