Tasuta tarne alates 20€


Apatiit


Epood > Auguga kristallid >Apatiit
Kristallide suurus ca 2,8 x 2 x 1 cm. Kingitusena tuleb kaasa nahast nöör pikkusega 1 meeter. Palun lisa ostukorvi, millist värvi nööri soovid, kas musta või beeži.

Apatiit on inspireeriv kivi, kes suurendab motivatsiooni ning aitab meil energiat koguda. Kivi leevendab kurbust, ükskõiksust ning viha. Sinisel apatiidil on väga kõrge vaimne tasand. Apatiidist on suur kasu autistlikele ja hüperaktiivsetele lastele. Apatiit on hea meditatsioonikivi, kuna ta viib meid sügavasse rahuseisundisse ning aitab meil jääda seejuures keskendunuks. Apatiit on võimas kurgutšakra kivi, kes parandab meie suhtlemis- ja eneseväljendusoskust kõikidel tasanditel, mistõttu on ta kasulik kivi ka õpetajatele. Kivi tugevdab rühmasuhtlemist ning ravitseb emotsionaalseid haigusseisundeid. Apatiit on ka hea manifestatsioonikivi, aidates meie soovidel kiiremini täituda.
 
Ravib südant, tervendab luid ning ergutab uute rakkude moodustumist. Apetiit on suurepärane kivi, kes vähendab meil söögiisu ning aitab kaalust alla võtta.

Tootevalikud:
Nimetus Hind
Apatiit 5.90 EUR
 
Nahanöör, must 0.00 EUR
 
Nahanöör, beež 0.00 EUR