Tasuta tarne alates 20€


Aventuriin


Epood > Lihvimata kristallid >Aventuriin
Aventuriin on väga hea jõukuse kivi, kellel on tugev side deevade kuningriigiga ning seetõttu kasutatakse teda aedade ja majade kaitseks. Kivi tugevdab meis liidriomadusi ja otsustusvõimet. Ta edendab kaastunnet ja empaatiat ning soodustab sihikindlust. Aventuriin viib meid taas minevikku, et leida ülesse haigusseisundi allikad ning põhjused. Ta toob meieni võimalused ja alternatiivid, mida pakuvad meile just teised inimesed. Aventuriin soodustab head enesetunnet ning reguleerib kasvamist sünnist kuni seitsmenda eluaastani. Kivi stabiliseerib meeleseisundit, ergutab taju ning uurendab loovust.

Roheline aventuriin on lohutaja ja südame ravitseja ning üldine harmoniseerija, kaitstes meie südant. Aventuriin on üleüldine tervendaja, andes meile hea enesetunde ning sisemise rahu.
 
Aventuriin toetab südametšakrat.
 
Aventuriin on hea harknäärmele, sidekoele ja närvisüsteemile. Tasakaalustab vererõhuku, stimuleerib ainevahetust, alandab kolesterooli ja hoiab ära ateroskleroosi ning südameatakke. Leevendab kogelemist ja tõsiseid neuroose.

Tootevalikud:
Nimetus Hind
Suurus ca 2 - 5 cm 2.20 EUR
 
Suurus ca 8 x 6 x 2 cm 4.80 EUR
 
Suurus ca 13 x 8 x 5,5 cm 8.60 EUR