Tasuta tarne alates 22 €


Karneooliga käekee


Epood > Kristallkäekeed >Karneooliga käekee
Käekee on elastsel kummipaelal, mistõttu sobitub ta hästi nii kitsale kui ka laiemale randmele. Käekee pikkus on ca 18 cm, laius ca 1,5 cm ja läbimõõt ca 5 cm. Käekees on kasutatud karneoole, kelle vahele on põimitud mäekristall, oonüks ja kuldne liivakivi.

Karneool on suurepärane kivi, kes aitab meil praeguses reaalsuses kahe jalaga maa peal seista. Karneool on üks maailma vanematest ravitoimega kividest. Kivil on kõrge energiaga, mistõttu on ta oivaline elujõu taastaja. Karneool on hea kivi erutavatel otsingutel ning tal on võime teisi kive puhastada. Kivi kõrvaldab surmahirmu ning on kasulik igat sorti ahistamisest vabanemiseks. Karneool parandab analüüsivõimet ja selgendab taju. Meditatsiooni ajal eemaldab see kõrvalised mõtted ning toob unistaja tagasi reaalsusesse. Karneool on võimas kaitse kadeduse, raevu ja pahameele eest. Kivi lahustab viha, asendades selle armastusega. Karneool inspireerib ärialast edu ning toob küllust.

Punane karneool soojendab ning annab energiat. Ta on kasulik loiduse korral ning meele ja keha kosutamisel.

Karneool aktiveerib juurtšakra.

Karneool on täis elujõudu ja vitaalsust. Kivi stimuleerib ainevahetust, suurendab viljakust.

Hoia karneooli oma autos, et kaitsta end maanteeohtude vastu ning aseta üks kivi esiukse sisse, et tõmmata ligi küllust.


 
 
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Karneooliga käekee 10.30 EUR
 
Seotud tooted: