Tasuta tarne alates 20€


Kuukivi


Epood > Auguga kristallid >Kuukivi
Kristallide suurus ca 2,4 x 1,9 x 1 cm. Kingitusena tuleb kaasa nahast nöör pikkusega 1 meeter. Palun lisa ostukorvi, millist värvi nööri soovid, kas musta või beeži.
 
Kuukivi aitab meil tõsta vaimset vibratsioonisagedust. Kuukivi on uute alguste kivi, kes on ühenduses Kuuga. Kivi peegeldab nii nagu Kuugi ning meenutab meile kasvu ja kahanemist ning seda et kõik on muutumises. Kuukivi edendab intuitsiooni ning empaatiat ja soodustab helgeid unenägusid, seda eriti täiskuu ajal. Kivist on palju kasu, kui soovitakse psüühilisi võimeid suurendada ning selgeltnägemist arendada. Kuukivi mõjub meile rahustavalt, kui kipume ärrituma. Kivi on suurepärane agressiivsetele naistele ning macholikele meestele, kuna toimib pehmendavalt, tasakaalustades nii nais- kui ka meesenergiaid. Kuukivi rahustab ebastabiilsust ja stressi ning tasakaalustab emotsioone, andes sügava emotsionaalse tervenemise. Kivi mõjutab võimsalt naiste reproduktiivtsüklit ja leevendab menstruatsioonidega seotud haigusseisundeid ja pinget.
 
Kuukivi tervendab seedimis- ja sigimisorganeid, eemaldab kehast mürke ja vedelikupeetust. Suurepärane kivi viljastumise, rasestumise, sünnituse ja imetamise jaoks.
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Kuukivi 7.10 EUR
 
Nahanöör, must 0.00 EUR
 
Nahanöör, beež 0.00 EUR