Tasuta tarne alates 22 €


Mäekristall, tipp


Epood > Lihvimata kristallid >Mäekristall, tipp
Mäekristalli tipud suurusega 2 - 5 cm on 1. ja 2. fotol. Suurusega 5,5 -7 cm on 3. fotol. Väiksema suurusega tipud on kirkama värvusega ning suuremad tuhmimad.

Fotol 4 on Hingesugulane, kes tõmbab meie poole hingesugulast ning on hea suhete puhul. Mida väiksem on nende suuruste erinevus, seda harmoonilisem on suhe. Nad õpetavad meid olema ainulaadsed ning jääma iseendiks meie suhetes. Samuti aitavad nad meil ennast tõeliselt tundma õppima ning endaga leppima. Fotol olev kristall koosneb kahest erineva suurusega kristallist, kellest on kasu ema-tütre, isa-poja ja tööandja-töövõtja suhetes, tuues suhtesse tingimusteta armastust ning sidudes inimesed suuremasse harmooniasse.

Fotol 5 on Takjaskristall, kus kaks kristalli katavad suuremat kristalli. Suur kristall on Vana Hing, kelle arukus tõmbab ligi nooremaid kristalle. Hea kristall grupitöös, kes aitab ühtselt sihte saavutada. Samuti hea lohutaja, kui oled kaotanud armastatu.

Mäekristall on meistertervendaja ja teda võib kasutada iga haigusseisundi puhul. Ta puhastab ja võimendab elundeid ja peenkehi ning tegutseb kui hinge sügav puhastaja. Inimese siseilmas suudab ta lahendada emotsio­naalseid kuhjumisi, asendades need tasakaalukusega. Ta stimuleerib immuunsüsteemi ja tasakaalustab keha. Vaimsel tasandil tõstab ta energia kõrgeima võimaliku tasandini. Mäekristall on suurepärane põletushaavade tervendamisel.  Ta harmoniseerib kõiki tšakraid ja joondab peenkehi. Meditatsioonis kasutatuna filtreerib ta välja häirivad segajad. Õigupoolest tuleks mäekristall kaasata iga poolvääriskivi kasutuse või ravi juurde, kuna ta
võimendab teiste kristallide energiat ning tasakaalustab ja puhastab meie aurat, olles üheaegselt nii saatja kui koguja.

Tootevalikud:
Nimetus Hind
Suurus ca 2 - 5 cm 2.40 EUR
 
Foto nr 4 suurus 5 cm 11.60 EUR
 
Foto nr 5 suurus 4 cm 11.60 EUR