Tasuta tarne alates 20€


Suitsukvartsiga hõberipats (925)


Epood > Kristallripatsid >Suitsukvartsiga hõberipats (925)
Südamete suurus on ca 2,5 x 2,5 cm. Südamekujuline suitsukvarts võimendab armastuse energiat meie madalamates tšakrates, aidates tunda meil armastuse tõelist olemust siinses füüsilises maailmas.
 
Suitsukvarts on üks tõhusamaid maandavaid kive. Sel kaitsekivil on tugev side maa- ja juurtšakraga, mis kutsub meid kaasa mõtlema keskkonna ja ökoloogiliste probleemidele lahenduste leidmisel. Kivi on suurepärane vastumürk stressile. Suitsukvarts maandab vaimset energiat ja neitraliseerib leebelt negatiivseid vibratsioone. Kivi blokeerib geopaatilist stressi, neelab elektromagnetilist sudu ning abistab mürkide väljutamisel kõikidel tasanditel. Suitsukvarts õpetab meile loobuma kõigest vanast, mis meid enam ei teeni. Kivi leevendab hirmu, vähendab depressiooni ning toob emotsionaalset rahu. Suitsukvarts edendab positiivset mõtlemist ning lahendab vastuolusid.
 
Suitsukvarts on sageli juba looduslikult kiiritatud ning seetõttu sobib ta hästi kiiritusega seotud haiguste ja kemoteraapia tagajärgede ravitsemiseks. Kivi on hea alakõhu, puusade ja säärte vaevuste korral. Suitsukvarts leevendab valu ja aitab stressi korral.
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Suitsukvartsiga ripats 16.90 EUR