Tasuta tarne alates 22 €Toodete leidmiseks kasuta toodete menüüd. Kui Sul on mingi kindel soov, siis kasuta otsingut, mille abil saad leida soovitud tooteid. Toote pildil klikkides avaneb suurem pilt. Ostukorvis saad muuta kauba kogust, kaupa ostukorvist kustutada ja esitada tellimust. Tellimuse esitamiseks täida kontaktandmete väljad (esitatud andmeid kasutatakse vaid selleks, et Sulle kaup edastada) ja vali sobiv paki kättesaamise viis. Märgi kindlasti ära oma mobiiltelefoni number, kuna see on oluline paki edastamisel.
 
Tellimuse edastamise järel kuvatakse Sulle tellimuse kinnituse leht, millelt saad avada arve. Arve saadetakse ka automaatselt Sinu e-posti aadressile. Tellimus väljastatakse peale arve tasumist. Kaup toimetatakse Sinuni SmartPOSTiga, Omnivaga või kulleriga koju. Samuti on võimalus Sul ise järgi tulla eelnevalt telefoni teel (GSM 51 44 967) kokku lepitud ajal. Asume Harjumaal Kiilis Lasteaia 2A-1.
 
14 päeva jooksul on võimalik kaup tagastada. Kohe kui kaup on tagasi jõudnud, kantakse raha Sulle tagasi.

Tasuta tarne alates 22€!

Juhul kui Sa ei leidnud meie poest endale soovitud Kristalli, siis võta palun meiega julgesti ühendust, saame kindlasti Sind aidata sobiva Kristalli leidmisel.