Kristallid loovad sõbraliku tööõhkkonna

Enamus meist veedab tööl suurema osa oma ajast. Kõik me soovime, et meie suhted on tööl harmoonilised ja sõbralikud. Kristallide abil saame luua endale parema tööõhkkonna ning kaitsta end psüühiliste rünnakute eest.
Must turmaliin on üks võimsamaid kaitsekivisid, kes kaitseb meid psüühiliste rünnakute eest. Kasuta teda koos mäekristalli või tsitriiniga. Mäekristall võimendab teiste kristallide energiat ja tugevdab meie aurat. Tsitriin, aga suurendab meie enesekindlust ning optimismi. Aegajalt võid oma tööruumidesse viia ka suitsukvartsi, kes puhastab ruume kuhjunud negatiivsetest energiatest.

Sageli kipume süüdistama ning tegema ennatlikke järeldusi teiste kohta, tehes sellega haiget nii endale kui ka teistele. Mitte kedagi ei ole meie ellu niisama saadetud, kõik käib siin suurema plaani järgi :). Seega, kui keegi Sinuga halvasti käitub, siis oled Sina käitunud kunagi samamoodi. Kõik, mida Sa välja annad, tuleb Sulle tagasi. Mina olen seda endale teadvustanud ning proovin elada ARMASTUSES. Vastata igasugusele käitumisele ainult ARMASTUSEGA.

Armastust

Kätrin

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Kristallid ja haukuvad kutsud

Järgmine

Immuunsüsteemi kristall - Heliotroop

Jaga seda artiklit