Kristallid teavad, kuidas mei aidata

Kristallid teavad täpselt, kuidas ja kas meid aidata. Asetasin ühel õhtul oma lapse rinnale tsitriini ja heliotroobi, kui ta sügavalt tudus. Teadsin, et nad aitavad minu Inglikesel terveneda nohust, mis tal tulema hakkas.
Samas tundsin, et heliotroop on temale liiga tugev, kuid siiski asetasin selle tema rinnakesele. Kristallid olid mõlemad alt lamedad ning jäid lapse rinnale kenasti seisma. Jäin ise lapse kõrvale ning panin hetkeks silmad kinni ning kui silmad avasin oli heliotroop lapse rinnalt maha veerenud. Teadsin, et laps magas mul rahulikult ja sügavalt. Kristallid soovivad meile alati parimat ning nad teavad täpselt, millal meie juurest lahkuda või siis taas meie ellu ilmuda. Vahel on meil mõni kristall kadunud ning siis leiame ühel päeval ta voodi alt, diivani vahelt või taskust. Meie kadunud kristall tuli meie juurde tagasi just siis kui me teda kõige rohkem vajame, ta teab alati millal on õige aeg. Oleme siis tema eest tänulikud ning laseme teha tal oma tööd.

Kui rääkida veel külmetusest, siis on mul üks imelihtne viis, kuidas end kiiresti ja kergesti turgutada. Piisab vaid sellest, kui koputada oma harknäärmele ning lausuda, kas mõttes või valjusti "Mina olen terve". Väga hea on appi võtta ka meie sõber peegel. Vaata peeglisse otse endale silma ning koputades lausu see imeline tervendav lause. Mina olen kõik nohud ja köhad niiviisi ära koputanud nii endal kui ka lastel. Suurem laps koputab end juba ise ning pisikesel koputan mina. Teen seda õrnalt, vaadates talle silma ning lausun "Eliise-Gaia on terve ja tugev tüdruk", mille peale ta alati imearmsalt naeratab. Harknääre on ka esimene nääre, mis lootel emakõhus välja areneb ning see on meie immuunsüsteemi selgroog.

Päikeselisi koputusi!!!


Kätrin

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Ennustamine obsidiaaniga

Järgmine

Uneinglid ja unekristallid

Jaga seda artiklit