Külluse tee puhastamine kristallidega

Kõik me soovime elada külluslikku elu, seda igas mõttes :). Mina usun, et oleme siia Emakesele Maale tulnud puhtast armastusest, et elada rõõmus, kogedes küllust kõikjal ja kõiges.
Sündides on meie külluse tee puhas ja avatud, kuid ajapikku võib see kattuda murede ja uskumustega, nii nagu sügisel teed kattuvad meil kolletunud lehtedega. Kuid oma külluse teed saame ise puhastada, nii nagu teeb seda sügistuul lehekestega teel, puhudes nad lihtsalt minema :). Tuulekese asemel kasuta külluse kristalle, kes aseta oma kodus külluse nurka (kui seisad ukse peal näoga ruumi poole, siis külluse nurk on tagumine vasak nurk). Head külluse kristallid on tsitriin, granaat, dendriitahhaat, karneool, teemant, kullisilm, topaas, püriit.

Minul endal on selline uskumus, et hoian oma rahakoti alati puhtana, st et seal ei ole midagi üleliigset, on vaid raha ja kaardid :). Paberraha on mul alati sirge ning suuruse järjekorras :D. Mina usun, et raha tuleb kõige pealt tagasi sinna kotti, kus on puhtus ja kord, seal on tal kindlasti parem olla, kui kotis, mis on prahist punnis ;). Rahakoti ja rahakaartide puhastamisega puhastame oma külluse teed. Rahakaarte saame samuti kristallidega puhastada, kasuta selleks granaati, asetades kristalli kaardi peale. Mina soovitan kanda külluse kristalli ka rahakotis, raha tuleb ikka sinna, kus teda kõige rohkem on ;) ja täna teda iga kord, kui ta tuleb.

Armastust

Kätrin

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Kristallid ja varjupaiga loomad

Järgmine

Lillekristallid

Jaga seda artiklit