Tänulikkuse kivi

Kui oled lugenud "Saladust", siis kindlasti meenub Sulle lugu sureva lapse isast, kes kasutas tänulikkusekivi oma poja tervise eest tänamiseks, ja ta poeg tervenes imeliselt. Sellest ajast saadik on tänulikkusekivi toonud edu paljudele inimestele üle kogu maailma, kes on kasutanud seda ravimisel ning raha saamiseks ja õnne leidmiseks.
Mina lugesin tänulikkusekivi harjutust "Maagia" raamatust ja kuna armastan väga Kristalle, siis antud harjutus lummas mind väga.

Kõigepealt otsi endale kivi. Kasuta väikest kivi, mis mahub peopessa, nii et seda on mugav peos hoida.

Kui oled oma maagilise kivi leidnud, pane see voodi kõrvale, kohta, mida Sa kindlasti enne voodisse heitmist näed.

Õhtuti kui magama lähed, võta oma maagiline kivi ning hoia seda tugevasti peos. Mina tunnen alati kivi tuksumist kui ta endale pihku võtan ning tean, et tema on sama elav kui minagi :).

Nüüd mõtle hoolikalt läbi kõik need head asjad, mis päeva jooksul juhtusid ja leia kõige parem asi, mille eest Sa tänulik oled. Seejärel ütle maagiline sõna TÄNAN selle parima asja eest, mis juhtus. Peale tänamist võid oma maagilise kivi tagasi oma kohale panna. Mina jätan ta ööseks oma pihku ja väga tihti on nii, et ka hommikul leian ta veel sealt .

Kivi kasutamine tundub nii lihtne asi, aga selle harjutusega Sa näed, kuidas Su elus hakkab toimima maagia.

Kui otsid oma parimat asja, mis Sinuga päeva jooksul juhtus, siis otsid seda paljude heade asjade hulgast, mis on juhtunud ning otsimise ja seejärel otsustamisega, milline on parim, mõtled Sa tegelikult paljudest asjadest, mille eest oled tänulik. Sa kindlustad ka selle, et iga päev lähed magama ja ärkad üles tänutundega.

Selle harjutusega tugevneb Su tänulikkuse magnetjõud. Kui Su tänulikkusel on tugev magnetjõud, siis magnetiseerid Sa võluväel automaatselt kõike, mida Sa tahad ja vajad!

Minu maagiliseks kiviks on Tsitriin, tuntud ka kui külluse kivi .

Mina ütlen täna õhtul: "Ma olen südamest tänulik oma hea tervise eest, sest see hoiab mind alati noorusliku ja vitaalsena". Tänan!

Allikas: Rhonda Byrne "Maagia".


Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Lillekristallid

Järgmine

Jõulukristall Angeliit

Jaga seda artiklit