Aventuriiniga käekee

Lisa ostukorvi3,10 €
Käekee on elastsel kummipaelal, mistõttu sobitub ta hästi nii kitsale kui ka laiemale randmele. Käekee pikkus on ca 18 cm, laius ca 6 mm.

Roheline aventuriin on suurepärane kivi, kes ei lase energiapiraatidel meie energiast osa saada või elektromagnetilisel stressil seda neelata. Aventuriin on väga hea jõukuse kivi, kellel on tugev side deevade kuningriigiga ning seetõttu kasutatakse teda aedade ja majade kaitseks. Kivi tugevdab meis liidriomadusi ja otsustusvõimet. Ta edendab kaastunnet ja empaatiat ning soodustab sihikindlust. Aventuriin viib meid taas minevikku, et leida ülesse haigusseisundi allikad ning põhjused. Ta toob meieni võimalused ja alternatiivid, mida pakuvad meile just teised inimesed. Aventuriin soodustab head enesetunnet ning reguleerib kasvamist sünnist kuni seitsmenda eluaastani. Roheline aventuriin on lohutaja ja südame ravitseja ning üldine harmoniseerija, kaitstes meie südant. Aventuriin on üleüldine tervendaja, andes meile hea enesetunde ning sisemise rahu.

Aventuriin toetab südametšakrat.

Aventuriin on hea harknäärmele, sidekoele ja närvisüsteemile. Tasakaalustab vererõhuku, stimuleerib ainevahetust, alandab kolesterooli ja hoiab ära ateroskleroosi ning südameatakke. Leevendab kogelemist ja tõsiseid neuroose. Abi on temast saadud ka silmanägemise parandamisel. Asetades mõlemale kinnisele silmalaule kivikese ning hoides neid seal lamavas asendis ca 20 minutit.