Hematiidi ja roosa kvartsiga käekee

Lisa ostukorvi7,60 €
Käekee on elastsel kummipaelal, mistõttu sobitub ta hästi nii kitsale kui ka laiemale randmele. Käekee pikkus on ca 19 cm ja laius ca 1,2 cm.

Hematiit
 on tõhus maandus- ja kaitsekivi, see hamoniseerib keha, meelt ja vaimu. Kasutades seda kehavälisel rännakul, kaitseb see hinge ja maandab selle tagasi kehasse. Kivil on tugev yang-element, mis tasakaalustab meridiaane, korvates yin`i tasakaalutusi. Hematiit lahustab negatiivsust ja takistab negatiivseid energiad sisenemast aurasse, seades taas jalule rahu ja harmoonia. Hematiit pakub tugevat psühholoogilist kaitset, see toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut, tugevdab tahtejõudu, soodustab usaldusväärsust, usku  ja ellujäämisvõimet.

Kivi kõrvaldab igasugused enesepiirangud, aidates meil avarduda. See on kasulik kivi, kui soovite üle saada sõltuvustest, juhtides tähelepanu täitumata soovidele. Hematiit ravib ülesöömist, suitsetamist, üldse igal määral enese tungidele järeleandmist, aidates teil leppida vigadega ja tunnistada, et need on pigem õppimiskogemused kui õnnetused. Mentaalselt stimuleerib hematiit keskendumist ning fokusseeritust, parandab mälu, soodustab originaalset mõtlemist, kivi suunab meele tähelepanu ellujäämise põhivajadusele ja aitab sorteerida kõiki probleeme. See on kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel.


Hematiidil on tugev ühendus verega. Ta taastab, tugevdab ja reguleerib verevarustust, toetab neere vere puhastamises ja taastab kudesid. Hematiit stimuleerib raua imendumist ja punaste vererakkude moodustumist, ravib jalakrampe, ärevust ja unetust ning aitab lülisamba joondamises murdude korral. Eliksiirina kasutada palaviku puhul.

Roosa kvarts on armastuse kristall, kes tõmbab meie ellu armastust. Ta on tingimatu armastuse ja lõpmatu rahu kivi, kes õpetab meile armastuse tõelist olemust. Kui soovid oma ellu armastust tõmmata, siis räägi kivile oma soovist ning aseta ta voodi kõrvale või armastuse nurka. Olemasolevates suhetes taastab ta usalduse ja harmoonia, õpetades meid tingimusteta armastama. Roosa kvarts avab ja puhastab meie südame kõigil tasanditel ning toob meile sügavat sisemist tervendust ja enesearmastust. Ta on äärmiselt rahustav kivi, mistõttu on ta hea traumade ja kriisiolukordades. Roosa kvarts eemaldab õrnalt negatiivse energia, asendades selle armastusega. Suurepärane kivi keskeakriisi puhul. Roosa kvarts on tervendaja, kes suudab minna meie hinge põhja. Ta aitab meil vabaks lasta väljendamata emotsioonid ja südamevalu, leevendab sisemist valu ning aitab üle saada armuvalust. Roosa kvarts õpetab meile, kuidas iseennast armastada. Armastus saab tulla siis meie juurde, kui me armastame iseennast. Tema leebed võnked aitavad meil andestada nii iseendale kui ka teistele, asendades viha tingimusteta armastusega.

Roosa kvarts tugevdab südant ja vereringet, kõrvaldab mürgid kehavedelikest, tervendab neere ja neerupealseid, leevendab peapööritust.