Nelliidiga käekee

Lisa ostukorvi11,80 €

Käekee on elastsel kummipaelal, mistõttu sobitub ta hästi nii kitsale kui ka laiemale randmele. Käekee pikkus on ca 19 cm, laius ca 6 mm.

Tiigrisilm on kaitsev kivi, mida traditsiooniliselt kanti talismanina halbade soovide ja needuste vastu. Kivi kombineerib maaenergiat päikeseenergiaga, luues kõrge vibratsioonitaseme ning tõmmates vaimseid energiaid Maa peale. Tiigrisilm on suurepärane neile, kes hõljuvad pilvedes või ei soovi endale kohustusi võtta. Kivi aitab meil ära tunda teiste ja iseenda vajadusi. Ta aitab meil mõista, mida me tegelikult soovime. Tiigrisilm tasakaalustab ajupoolkerasid ning suurendab praktilist mõtlemist. Kivi aitab meil lahendada dilemmasid ja sisemisi konflikte, eriti neid mis on tekkinud uhkuse ja kangekaelsuse tagajärjel. Tiigrisilm aitab meil meie andeid ja võimeid ära tunda. Kivi tasakaalustab yin'i ja yang'i, andes emotsionaalsele kehale energiat.

Tiigrisilm tervendab silmi, ravitseb kurku ja suguorganeid.


Kullisilm on tiigrisilma üks vormidest. Kivi on suurepärane Emakese Maa tervendaja ning energia maandaja. Kullisilm  suurendab selgeltnägemise võimet. Kodu jõukusenurka paigutatuna tõmbab kullisilm ligi küllust. Kullisilm on hea kivi piiravate ja negatiivsete mõttemustrite ning juurdunud käitumisviiside lahustamisel.

Kullisilm puhastab juurtšakrat.

Kullisilm parandab vereringet, seedimist ja jalasäärte seisundit.

Pietersiit on tuntud ka kui tormikivi just oma ühenduse tõttu tormi elemendiga. Öeldakse et ta hoiab taevase kuningriigi võtmeid. Pietersiit on nägemuste kivi, keda saab kasutada šamaanirännakutel. Ta eemaldab uskumusi ja haigusseisundeid, mida on meile teised inimesed peale sundinud. Kivi aitab meil oma tõde järgida. Ta on erakordselt toetav ja tugevdav kivi, kes julgustab meid avameelselt rääkima kõigest ning uurima kõike, mis takistab meid tõeni jõudmast.

Pietersiit ergutab ajuripatsit, tasakaalustades endokriinsüsteemi ja ainevahetust.