Roosa kvarts

Lisa ostukorvi
5,70 €
Kristallide suurus ca 2,5 x 1,9 x 0,8 cm. Kingitusena tuleb kaasa nahast nöör pikkusega 1 meeter. Palun lisa ostukorvi "märkuste" lahtrisse, millist värvi nööri soovid, kas musta või beeži.

Roosa kvarts on armastuse kristall, kes tõmbab meie ellu armastust. Ta on tingimatu armastuse ja lõpmatu rahu kivi, kes õpetab meile armastuse tõelist olemust. Kui soovid oma ellu armastust tõmmata, siis räägi kivile oma soovist ning aseta ta voodi kõrvale või armastuse nurka. Olemasolevates suhetes taastab ta usalduse ja harmoonia, õpetades meid tingimusteta armastama. Roosa kvarts avab ja puhastab meie südame kõigil tasanditel ning toob meile sügavat sisemist tervendust ja enesearmastust. Ta on äärmiselt rahustav kivi, mistõttu on ta hea traumade ja kriisiolukordades. Roosa kvarts eemaldab õrnalt negatiivse energia, asendades selle armastusega. Suurepärane kivi keskeakriisi puhul. Roosa kvarts on tervendaja, kes suudab minna meie hinge põhja. Ta aitab meil vabaks lasta väljendamata emotsioonid ja südamevalu, leevendab sisemist valu ning aitab üle saada armuvalust. Roosa kvarts õpetab meile, kuidas iseennast armastada. Armastus saab tulla siis meie juurde, kui me armastame iseennast. Tema leebed energiad aitavad meil andestada nii iseendale kui ka teistele inimestele, asendades viha tingimusteta armastusega.

Roosa kvarts tugevdab südant ja vereringet, kõrvaldab mürgid kehavedelikest, tervendab neere ja neerupealseid, leevendab peapööritust.