Rutiilkvarts

Lisa ostukorvi
10,88 €
Kristallide suurus ca 2,3 x 1,5 x 1 cm. Kingitusena tuleb kaasa nahast nöör pikkusega 1 meeter. Palun lisa ostukorvi "märkuste" lahtrisse, millist värvi nööri soovid, kas musta või beeži.

Rutiilkvartsi iseloomustavad kuldsed nõelad kivikese sees, mida kutsutakse ka Veenuse juusteks. Rutiilkvarts on hingevalgustaja, kes soodustab vaimset kasvu. Kivi on tõhus energia integreerija igal tasandil ning vibratsiooniline ravitseja, kes suurendab kvartsi energiaimpulssi. Rutiilkvarts on hea abiline terapeutidele ning nõustajatele, kuna filteerib patsiendi negatiivset energiat. Kivi ravitseb möödunud elusid, kõrvaldades mineviku haigusseisundeid ning aitab meil aru saada möödunud elude sündmustest, mis mõjutavad praegust elu. Rutiilkvarts kergendab üleminekuid ning elumuudatusi, tal on võime viia meid probleemide juurteni. Kivi edendab andestamist kõikidel tasanditel. Rutiilkvarts avab aura, võimaldades ravimist. Ta aitab tõhusalt vabaneda hirmudest ning tekitab positiivset suhtumist. Rutiilkvarts suurendab meie eneseusaldust ning aitab otsuste tegemisel.

Rutiilkvarts neelab elavhõbedat mürgistuse korral närvidest, lihastest, verest ja seedekulglast. Kivi abistab meid krooniliste haiguste, impotentsuse, viljatuse, kurnatuse ja energia ammendumise korral. Rutiilkvarts soodustab ilusat rühti.