Barüüt

Lisa ostukorvi
2,56 €
Kristallide suurus ca   2 - 2,5 x 1,3 - 2 cm.
A - kvaliteet.
Päritolu Hiina.

Barüüt on võimas kivi, mis aitab sooritada kehaväliseid rände, tugevdab sisemist nägemisvõimet, parandab mälu ning on tõhus abivahend unenägude meenutamisel. See kivi aitab meil mõista, mida unes nähtud sümbolid ja pildid tähendavad ning kuidas saadud juhatust või informatsiooni oma elus rakendada. Lisaks aitab barüüt parandada ka inimsuhteid ning aitab neid, kellel on raskusi enese aktsepteerimisega.


Barüüt aktiveerib kolmanda silma ja kroontšakrat, tõmmates meie ellu väga kõrgsageduslikku energiat, mis tugevdab ja laeb eeterkeha. Kivi aitab lahustada ka ülemistes tšakrates olevaid blokeeringuid. Seda kivi kasutades, loote te tugeva ühenduse oma kõrgema minaga ning avanete uutele ideedele, loovusele ja inspiratsioonile. Tervendajatele on sellest kivist väga palju abi, kuna barüüt võimendab tervendava energia läbitoomise võimet. Lubage barüüdi vibratsioonil stimuleerida ka teie elus ettetulevaid kokkusattumusi ja sünkroonsusi, mis juhatavad teid kõrgema tuleviku poole.

Metafüüsilisel tasandil kasutatakse barüüti energia valitsemiseks ja säilitamiseks ning see omadus muudab ta üheks kõige kasulikumaks "maagiliseks mineraaliks" kõikidele energiatöö tegijatele. Töötamine barüüdiga suurendab arusaamist energia voolamise põhimõtetest läbi elusorganismide, mis teeb selle kivimi asendamatuks eelkõige tervendajate jaoks. Paljude haiguste ja terviseprobleemide, eelkõige kroonilise väsimuse ja mitmesuguste sõltuvuste põhjuseks on energiablokeeringud. Ja kuigi mitmeid kristalle saab kasutada energiablokeeringute lõhustamiseks, on barüüdi mõju (vastupidiselt paljudele teistele kristallide, mille toime võib mõjuda vahel isegi vägivaldselt) erakordselt õrn ja peenetundeline. Tasakaalustatud energiavoolu ja energeetilise terviklikkuse taastamiseks tuleks seda kivi kasutada pika aja jooksul. Siis aitab see vabaneda ka tõsistest sõltuvusprobleemidest. Kristalliteraapias kasutatakse barüüti peamiselt organismi puhastamiseks ja mürkide sujuvaks väljutamiseks. Barüüdi toime on äärmiselt tugev, ent erakordselt leebe. See teeb selle kiviga töötamise väga nauditavaks kogemuseks.