Brandenbergi ametüst

Läbi müüdud
Kristalli suurus on ca 4,3 x 2,4 x 1,7 cm, kaal  24,1 gr.

Brandenbergi ametüsti leidub vaid ühes pühapaigas Namiibias. Ta o
n üks kõrgemate võngetega uue põlvkonna kristalle, kes peidab endas plaani kõige selle saavutamiseks, milleni me jòuda soovime. Ta ravib meid igal tasandil ning aitab kaasa esivanemate, Emakese Maa ja meie energiate vabastamisele. Kivi kaitseb meie energiaid väga erinevatel tasanditel. Brandenbergi ametüst on täiuslik puhas energia, kes suudab meie võnked täielikult tasakaalustada. Ta aitab meil vabaneda karmalistest probleemidest, vanadest mustritest ja harjumustest ning mürgistest emotsioonidest.  Brandenbergi ametüst kaitseb meid psüühiliste rünnakute eest, tõrjudes negatiivset energiat ning tõmmates enda poole vaid valgust ja armastust.

Brandenbergi ametüst on imeline kristall, kes võtab Sind sellisena nagu Sa oled. Mediteerides temaga või hoides teda lihtsalt käes, jõuad sa varem või hiljem arusaamisele oma võrratusest - sellest et oled täiuslik just sellisena nagu Sa oled.

Brandenbergi ametüst puhastab kõik meie tšakrad, täites meid rõõmu ja rahuga.

Antud Brandenbergi kristall koosneb mäekristallist, suitsu kvartsist ja ametüstist. Samuti on ta fantoom ning tema sees on üks seisev ja üks liikuv vesimull. Sellised mullikesed teevad kristalli väga eriliseks ning need kristallid sisendavad meile, et me saame alati hakkama. Ta ühendab sõpru ja kaaslasi, aidates meil muutustega kohaneda ning suurendades empaatiavõimet ja mõistmist.