Kloriitfantoomkvarts, tipp

Lisa ostukorvi
4,58 €
Kristallide suurus ca 2,5 - 5 cm.

Kaunid kloriitfantoomkvartsi tipud. Iga tipp on unikaalne ning omanäoline. Kaunis kunstiteos Emakeselt Maalt.


Kloriitfantoomkvarts on hea tervenduskivi nii Emakesele Maale kui ka meile, kandes endas kloriidi ja kvartsi tervendavaid omadusi. Suurepärane puhastaja ning negatiivse energia neelaja. Kaitseb stressi vastu. Kasulik mürgist puhastaja kõigil tasanditel, eriti kasulik keskkonna jaoks.
 WC-poti paaki riputatuna neelab alla suunatud tipuga kloriitkvarts meie majast negatiivset energiat ja muundab seda iga veetõmbega.

Kivi aitab meil mürke väljutada ning paremini omastada A, E-vitamiini, rauda, magneesiumi ja kaltsiumi. Kloriitkvarts leevendab valu ning eemaldab nahakasvajaid ja maksaplekke. Fantoomid sümboliseerivad universaalset teadlikkust ning usutakse, et nad avavad juurdepääsu Akaši kroonikatele, võimaldades meil meenutada ja mõista eelmiste elude sündmusi ning õppida neist, et käesolevas elus edasi liikuda. Fantoomkvarts aitab puhastada ja tugevdada meie aurat. Ta aitab ja toetab meie vaimset kasvu. Suurepärane kristall, kes kaitseb meid negatiivse energia eest.

​Fantoomkvartsi on hea kasutada intuitiivsetel eesmärkidel. Vaadates neid näeme mustreid, ideid ja peidetud võimalusi. Kui Sa otsid mõnele küsimusele vastust, siis võta fantoomkvarts, vaata teda, sule silmad ning lase tal end juhatada vastusteni. Kui oled silmad avanud, siis vaata teda alguses kaugemalt ning seejärel lähemalt. Püüa teda sügavuti näha. Kui Sa ei saa kohe vastuseid kivilt või need vastused on Sulle arusaamatud, siis palu kivilt juhatust enne magama minekut. Mulle meeldib kivi oma peos hoida, kuid võid panna ta sinna, kus Sulle tundub kõige parem. Hommikul ärgates püüa meenutada oma unenägusid. Seal ongi peidus vastused. Kui aga Sinu nägemused jäävad kõigele vaatamata Sulle ebaselgeks, siis palu abi nende tõlgendamisel Universumilt.