Opaalahhaat

Lisa ostukorvi
2,44 €
Kristallide suurus ca 2 - 3 cm.

Opaal
 on kaitsekivi, kes võib teid muuta märkamatuks, kui teda õigesti programeerida. Teda võib kasutada, kui minna ohtlikesse kohtadesse ning šamaanitöös. Ta on peene vibratsiooniga habras kivi, kes võimendab kosmilist teadvust ning toob psüühilisi ja müstilisi visioone. Opaal võimendab meie iseloomujooni, tuues need esile ning aitab meil neid soovi korral muuta. Opaal on armastuse, kire ja iha kivi.

Opaal tugevdab elutahet. Ravitseb Parkinsoni tõbe, nakkusi ja palavikku. Parandab mälu. Kasulik silmadele, eriti eliksiiri kujul.

Ahhaat stabiliseerib aurat, kõrvaldades ja kujundades ümber negatiivseid energiaid. Tal on puhastav mõju, seda eriti füüsilisel ja emotsionaalsel tasandil. Tal on vägi harmoniseerida yin'i ja yang'i, positiivseid ja negatiivseid jõude, mis hoiavad universumit paigal. Südame kohale paigutatult ravib see emotsionaalset haigusseisundit, mis takistab Armastuse vastuvõtmist. Psühholoogiliselt kergendab ahhaat iseendaga leppimist. Suurendab enesekindlust, aitab ennast analüüsida ja tajuda peidetud olusid, juhtides teie tähelepanu igale haigusseisundile, mis segab teie heaolu.


Kõhule paigutatult või eliksiirina sissevõetult ergutab ahhaat seedeprotsessi ja leevendab gastriiti.