Shiva Lingam

Läbi müüdud
Kristallide suurus ca 3 - 4,5 cm. Kristallid on käsitsi poleeritud.

Shiva Lingami kive leidub ainult Indias Narmada jões. Kive korjatakse vaid üks kord aastas teatud tseremoonia ajal ning seejärel poleeritakse nad käsitsi. Shiva Lingam on tugev energia generaator, mistõttu on ta unikaalne töövahend mediteerimisel ja mistahes puhastusrituaalides. Kivis peitub nii nais- kui ka meesenergia, mille ühtset vibratsiooni ta meile pakub, tasakaalustades meis nii meie nais- kui ka meespoolt.


Shiva Lingam on taiplikkuse kivi, viies meid asjade äratundmiseni, mis meid enam ei teeni, aidates meil vabaneda kõigest vanast, ka vanadest tunnetest ja emotsioonidest. Kivi esindab elu kesktelge, ühendades Maa Universumiga. Shiva Lingam aitab meil meie tegelikke võimeid ja oskuseid avastada ja mõista.


Shiva Lingam on teadaolevalt üks vanimaid inimestele teadaolevaid religioosseid sümboleid. Kivi sümboliseerib jumalikku loomisenergiat. Kivi kuju esindab Shiva (Loomisjumal) jõudu ja mehelikku loomisenergiat ning kivi muster sümboliseerib naisenergiat. Arvatakse, et ränidioksiid, millest kivi koosneb, külvati jõe sängi miljoneid aastaid tagasi meteoriidi poolt.

Kivi aitab seljavalude, viljatuse, vedelikupeetuse, menopausi ja eesnäärme haiguste puhul.