Sodaliit

Lisa ostukorvi
3,36 €
Kristallide suurus ca 3 - 4 cm.

Sodaliit on kasulik kivi neile, kellele tundub, et nende elus on palju raskusi. Ta toob pinnale vanad kinnistunud mõttemustrid, et neid vabaks lasta. Sodaliit aitab meil end analüüsida, et leida üles meie probleemide põhjused. Sodaliit ühendab loogika intuitsiooniga ja avab vaimse taju, tuues informatsiooni kõrgemast meelest alla füüsilisele tasandile. Kivi on kasulik elektromagnetilise saaste puhul. Sodaliidi tükikese võib panna enda ja arvuti vahele, et vähendada kiirgust. Kivi on väga kasulik rühmatöös, kuna loob harmooniat eesmärgi poole püüdlemisel. Sodaliit on hea kivi meelele, eemaldades mentaalset segadust. Samuti tasakaalustab ta meid emotsionaalselt ning rahustab paanikahoogusid. Sodaliit on kivi, kes toob varjus olevad omadused esile, et võtta nad ilma hukkamõistuta vastu.
Kivi vabastab meid hirmudest, foobiatest, süütundest ning kontrollimehhanismidest. Kõigest sellest, mis takistab meil olemast see, kes me tegelikult oleme.

Sodaliit tasakaalustab ainevahetust, saab jagu kaltsiumipuudusest, puhastab lümfisüsteemi ja elundeid, turgutab immuunsüsteemi.