Taimekristallid

Kristallid on Emakese Maa kingitus meile, tervendamaks meie kehasid ja meelt. Oleme südamest tänulikud talle selle imelise kingituse eest! Maa, kus me elame on minu jaoks kui imeline Pärl ning ma soovin teda väga hoida, nii nagu tema meid iga päev oma süles kannab :). Meie saame Emakest Maad hoida, tervendades teda, andes talle tagasi kristallide tervendavat väge. Vaadake ringi oma aias, rõdul või toas. Kõikjale, kus kasvavad taimed. Ei ole oluline, kui suur või väike on Sinu aed või taimed, nad kõik rõõmustavad koos Emakese Maaga sinna pandud kristallide üle. Nii nagu on olemas kristallid, keda me kasutame enda tervendamisel, nii on olemas ka kristallid, kelle abil saame kasvatada viljakad, terved ning tugevad taimed.

Sammalahhaat on kristall, kes soodustab kividest kõige paremini taimede kasvu. Seetõttu on ta tuntud ka kui "aedniku talisman". Teda kasutatakse ka külluse ja jõukuse ligitõmbajana ning ta on suurepärane tervenduskivi. Sammalahhaat on seotud loodusvaimudega. Kanna teda kui teed aiatöid või hoolitsed oma taimede eest. Nii toidab ta Sind oma energiaga, teeb Sinu kangele seljale pai ning häälestab Sind taime energiatele. Pane tükike sammalahhaati oma lillepotti või aseta aia igasse serva, kui soovid, et Su lilled ja taimed kasvaksid hästi. Kui Sul on viljapuid, proovi riputada väike tükike sammalahhaati oksa külge, et Sul kasvaks terve viljasaak.

Malahhiit on teine kasulik roheline kristall meie taimedele. Vanade egiptlaste jaoks sümboliseeris malahhiit viljakust ning teda seostati taimestiku, põllumajanduse ning rikkaliku saakikusega. Malahhiit on tervendav kristall, keda võib panna aeda, et soodustada sealsete taimede kasvu ja liigirikkust. Samuti on ta kaitsev kivi, kes kaitseb meid elektromagnetväljade eest nagu näiteks seda on Maa jõujooned. Paigutades malahhiidi oma aeda, kaitseme oma kodu ja aeda selliste väljade eest.

Veel üks kasulik aiakristall on roheline kaltsiit. Räägitakse, et see heleroheline kivi kuulub pisikestele Maa vaimudele, kes elavad metsades ja niitudel. Kui panna see kivike oma aeda, tänades neid Maa vaime, saame kingituseks endale lopsaka ja ilusa aia. Roheline kaltsiit on samuti ka tervendav kivi ning sageli kasutatakse teda rahustamiseks. Kui teie taimede kasv on väga kiire, siis võib panna rohelise kaltsiidi lillepotti või puu alla. Samuti aitab ta umbrohtu ohjeldada.

Turmaliin aitab tõrjuda putukaid ning soodustab taimede kasvu. Torka tükike turmaliini selleks otstarbeks mulda. Must turmaliin on üks võimsamaid kaitsekivisid, kes kaitseb meid psüühiliste rünnakute eest. Ta on kõige tõhusam psüühiliste rünnete blokeerija ning äärmiselt hea musta energia jääkide kokkukorjaja. Kui soovid end kaitsta sedalaadi rünnakute eest, siis kanna musta turmaliini oma harknäärme kohal.

Kuukivi on kristall, kes seostub Kuuga. Samuti on ta viljakuse sümbol ning teda kasutatakse ka aias. Ta on põlisameeriklastest tervendajate lemmik, kes soodustab tervete taimede kasvu ning toob aeda harmoonia. Kanna endaga Kuukivi kaasas, kui kastad lilli, korjad aiasaadusi või niidad muru. Kuukivi võid ka oma viljapuu külge riputada, et soodustada tema kasvu.

Akvamariin on samuti kristall, kes seostub Kuuga, kuid teda ei kasutata maal vaid hoopiski vees. See on kaunis merekristall Akvamariin. Kui Sul on aias oma veesilm, tiik või lausa järv, kus elavad kalad või muud elusolendid, siis pane tükike Akvamariini vette, see hoiab kalad ja veetaimed terved ning tugevad.

Kristallidest saab teha ka suurepärase lillekastmisvee. Võid sinna vette asetada näiteks kristalle, kes on katki läinud. Samuti võid kasutada neid kristalle taimede ümberistutamisel, asetades nad istutusmulda. Nii saavad taimed kristalli väge ning kristallid tunnevad rõõmu osakesest  Emakesest Maast.

Armastust

Kätrin